Hoe kom je erbij: ‘met je voeten in de klei’? Madame de Berry zet haar hakken in het zand en neemt je mee naar een land waar dromen mag dromen moet… naar een land waar Sarah en Suzanne er een potje van maken, naar Tiny Tim die groeit als kool en met zijn hoofd in de wolken loopt, naar de suikerzoete kusjes van Priscella en naar nog… heel veel meer! De suppoost ziet erop toe dat je niet verdwaalt.
Zorg ervoor dat je enkele minuten voor aanvang van jouw tijdslot aanwezig bent! Er is een strak schema. Je bezoek duurt in totaal 50 minuten. Jouw tijdslot staat op het ticket, links, onder het adres.
Leeftijd: 8 – 12 jaar
Ouders: per groepje gaat er een suppoost mee. Ouders hoeven daardoor niet aanwezig te zijn, maar zijn uiteraard van harte welkom!
Tijd: Van 13:00 – 17:00 uur, elke 20 minuten.
Maximaal vier bezoekers per tijdslot